Programowanie Naszego Umysłu - oczyszczanie Białą Szałwią


Ponieważ Programowanie Naszego Umysłu należy potraktować kompleksowo, nie biec na skróty, następnym krokiem w tym cyklu musi być oczyszczanie naszej aury i naszych pomieszczeń w których spędzamy czas, a więc sugeruję również miejsce pracy.
Do tego zabiegu posłuży nam magiczna o wspaniałych właściwościach oczyszczających i nie tylko, Biała Szałwia (Salvia apiana).

Biała Szałwia uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędza nieproszone byty i złe energie. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici (szałwia jest bakteriobójcza również) wtedy też, niezależnie od dzisiejszego rytuału, należy oczyścić aurę tą szałwią, zwaną strażnikiem zdrowia. Dobrze mieć jej więcej.
Rytuał oczyszczania Biała Szałwią:
Po sprzątnięciu pomieszczeń, przy zamkniętych oknach, zapalmy szałwię i okadzamy jej dymem całe mieszkanie, zwłaszcza jego trudno dostępne kąty. Jeśli szałwia przygasa rozdmuchujemy aby podtrzymać żar.
Pomieszczenia oczyszcza się okadzając je w przeciwną stronę do ruchu wskazówek zegara, zwracając szczególną uwagę na otwory okienne i drzwiowe oraz na kąty (można np. robić 7 obrotów w lewo w każdym kącie). Rzeczy okadzamy po prostu “kąpiąc” je w dymie. Po zakończeniu trzeba dobrze wywietrzyć mieszkanie, aby zebrana przez szałwię ciężka energia została usunięta. Na koniec można zapalić białą święcę i pozwolić jej wypalić się do końca. To bardzo silnie oczyszczający przestrzeń rytuał.
Następnie w oczyszczonym mieszkaniu czyścimy naszą aurę i aurę naszych bliskich okadzając, kapiąc całe ciało ze wszystkich stron od dołu do góry. Po zabiegu należy wziąć słoną kąpiel, czyli wsypujemy morską sól do wanny i wchodzimy na 15 min., lub nasypujemy na gąbkę, nacieramy ciało i spłukujemy.

Komentarze

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy ...
Włączona weryfikacja obrazkowa bo spam mi się wdarł.

Popularne posty z tego bloga

Kody numeryczne uzdrawiające

Jak zobaczyć swoją aurę 60 sekund