Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 18 czerwca 2014

Mój stosunek do futer oryginalnych.

Przy okazji przenoszenia krok po kroku, na piechotę, czyli ręcznie, post po poście mojego bloga Dziana Moda z onet-u, bo onet nie daje możliwości exportowania zawartości, natomiast jest opcja importu - a jak! ( inne platformy dają obie) i gdzie reklamy wyjeżdżają ze wszystkich stron na twoje wypracowane pięknie wpisy, nie wspominając o ograniczonych możliwościach w kreowaniu bloga, zadumałam się.
Przenosząc post z tym zdjęciem, zadumałam się nad futrami i postanowiłam dopisać mój pogląd na ten temat który należy szerzyć bo jest najzdrowszy,
najlogiczniejszy, najmądrzejszy na dzisiaj.
Cytuję za moim artykułem w Dziana Moda:

Mój stosunek do futer oryginalnych?

Uważam, że zabijanie zwierząt dla samego futra to zbrodnia, takie właśnie są na zdjęciach, takiego w życiu nie kupię, nie będę nosiła, natomiast chętnie uświadamiam o co chodzi w tej kwestii, bo futra ze zwierząt, które zjadamy są OK. Należy wykorzystać wszystko, a zabijać i tak będziemy bo musimy jeść, drapieżniki też zabijają dla jedzenia i tak jak w świecie zwierząt, nie wszyscy przeżyjemy na roślinkach, choć trzeba dążyć do takiej formy jedzenia. Naturalne futra są przyjazne dla naszego ciała, maja dobrą energię i dobrze grzeją w mroźne zimy, natomiast produkcja sztucznych futer to tragiczne zanieczyszczanie środowiska, ohydna niszcząca czysta chemia nie służąca dobrze ani nam ani światu i to dotyczy wszystkich innych sztucznych szmat i nie tylko.
Mam nadzieje, że podpiszecie się pod tym obiema rekami?!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...