Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 9 stycznia 2013

O żerowaniu wróżek na naiwności ludzkiej

Wróżbiarskie oszustwa i manipulacje


Mówi się o żerowaniu wróżek na naiwności ludzkiej. I … macie rację! Ale, jest też drugie dno i cwane wróżki wykorzystują ten fakt. Jak to jest? Otóż całkiem prosto. Zdarza się, że przychodzą do nas osoby z gotowym już scenariuszem, do którego potrzebna jest magia. Najczęściej chodzi o odchodzących ze związku małżonków lub partnerów. Te sprawy do załatwienia z udziałem wróżki wyglądają bardzo podobnie.
Chodzi o to, żeby zatrzymać, lub żeby wrócił/a wredna suka, podły bydlak. Rozkładanie tarota nie ma sensu, bo tłumaczenia w rodzaju: nie zatrzymuj, bo nawet jeśli ci się to uda, to i tak nic dobrego was nie czeka, zainteresowanych nie interesują. Dlaczego? Dlatego, że on/a, ma wrócić po to, żeby 'skrzywdzony' mógł dowalić, dopieprzyć, zdeptać i samemu rzucić lub znęcać się do końca życia. Próby wyjaśnienia, że partner postanowił wreszcie odejść, bo związek był toksyczny, że winę za to ponoszą oboje, lub głównie 'poszkodowany' i że należałoby się zastanowić nad sobą, nie docierają. ON/A ma wrócić!!! Zawzięcie, dotąd walczę z zakutym łbem, aż zacznie słyszeć, co JA mam do powiedzenia. Wyjaśniam niestrudzenie dlaczego się popsuło, gdzie śmierdziało i że nazbierało się tyle gówna, że już nic się nie da zrobić, wobec tego daj odejść i przeznacz energię na budowanie lepszego życia osobno.
Jednak niektóre wróżki na takie dictum - ON/A musi wrócić!!! - daje to, co klient chce.
Wczoraj był u mnie jeden taki naciągnięty niemiłosiernie. Rzuciła go dziewczyna po wizycie u jakiejś wróżki. Przyniosła od niej zioła w saszetce, takiej malutkiej, plastikowej, w jakich czasami sprzedają taniutkie kolczyki. Domyślił się, że właśnie te zioła zabrały mu narzeczoną. Wyśledził adres wróżki i sam się do niej udał. Wyszedł również z ziołami, odtrutką na zioła dziewczyny, za co zapłacił (rzecz się dzieje w Londynie), trzymajcie się mocno siedzeń, zapłacił ….. 1 000 funtów, dziewczyna tyle samo! Mogłyby te zioła być przynajmniej w pozłacanych woreczkach za te ceny. Matko przenajświętsza! Czysty biznes!!! Dlaczego ja jestem taka głupia!!!!!! Dlaczego, jak przyszedł do mnie po pomoc, bo jego zioła nie zadziałały, to ja skończona debilka, sprawdziłam wahadłem te zioła (zero magii), powiedziałam że może je wsypać do zupy i zjeść najdroższą zupę świata i natychmiast przystąpiłam do czyszczenia zaropiałego mózgu.
PS. Dziewczynie udało się odejść z ziołami, bo bardzo tego chciała. Bała się tyrana i nie umiała, a wróżka i jej zioła sprawiły, że poczuła się w mocy. Cokolwiek by jej dała, zadziałałoby. Taki mały woreczek jakichś ziół, okazał się być potężną podporą psychiczną.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...