piątek, 22 kwietnia 2016

Energetyczny masaż dotykowy - terapia, która zmieni Twoje życie

oraz cudowna metoda dwupunktowa

 
dwupunkt ozdrawiający twoje zycie
Sesje spowodują że zaczniesz kreować się poza Twoje dotychczasowe możliwości.
To niezwykle przyjemny i relaksujący, a zarazem potężny proces.
Nawet jedna sesja będzie dla ciebie głęboko transformującym darem, sięgającym znacznie dalej niż dobre samopoczucie, lepsze zdrowie … aż do poszerzenia świadomości.

Mamy 32 punkty na głowie, które magazynują nasze przekonania, osądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia: pieniędzy, własnej mocy, szczęścia, zdrowia, starzenia się, seksualności … wszystkich dziedzin życia.Podczas sesji delikatnie dotykam określonych punktów na głowie, w których nagromadzone są naładowania elekromagnetyczne związane ze wszystkimi naszymi myślami, emocjami, przekonaniami, utrwalonymi wzorcami, traumami, krzywdzącymi wspomnieniami … które nas ograniczają, sprawiają, że poruszamy się wciąż w tym samym schemacie zachowań, że w naszym życiu brakuje lekkości i świeżości.
Masaż dotykowy uwalnia nas od narzuconych programów, rozładowuje napięcia, likwiduje blokady.

Jak to działa?
To wibracje miłości i światła ściągające wszystko co jest Ci potrzebne i uwalniające od negatywnych energii.
Specjaliści neurobiologii zarejestrowali zmiany w falach mózgowych, które przechodzą ze stanu beta do alfa i theta w ciągu sesji.

Masaż leczy też depresje, nadpobudliwość, przewlekły stres, bezsenność, uzależnienia.
Otworzy dostęp do Twojego potencjału i pokładów świadomości. Niesamowicie pobudzi kreatywność.

Po sesji będziesz w poczuciu głębokiego spokoju, z wewnętrzną radością i siłą witalną zdolną do działania i tworzenia nowej lepszej rzeczywistości i w lepszym zdrowiu.
Szybkość efektów jest zależna od tego jak łatwo jesteś w stanie puścić to, co cię w danej dziedzinie ogranicza i od twojej gotowości na zmiany.

Sesje kończę cudowną metodą dwupunktową na pojedyncze palące cię problemy.

Trzeba wypić co najmniej 1/2 litra wody (szklanka przed i szklanka po sesji). Masaż uruchamia procesy naprawcze i regeneracyjne, co wiąże się z wydzielaniem do krwi szerokiego zakresu neuromediatorów i substancji hormonalnych, dla których nośnikiem jest woda.
Nawodnienie jest bardzo istotne dla uzyskania dobrych efektów sesji.Jakby to było, gdyby dobre doświadczenia i pozytywne sytuacje zdarzały się w Twoim życiu tak po prostu, bez wysiłku i trudności? 
Jakby to było mieć w sobie tyle spokoju i radości, aby zacząć żyć swobodnie i z lekkością?Uważasz że czas na zmiany w twoim życiu? – zapraszam na sesję

Koszt godzinnej sesji £60

Tel: 020 37 31 81 43
E-mail: gg.wolter@gmail.com