piątek, 22 kwietnia 2016

Energetyczny masaż dotykowy - terapia, która zmieni Twoje życie

Energia jest esencją życia

 Na zdjęciu wygląd tylko aury przed sesja - prawa strona, i po sesji - lewa strona, a dzieje się znacznie więcej. 

Sesje Dotyku spowodują że zaczniesz kreować się poza Twoje dotychczasowe możliwości i uzdrowisz ciało i duszę.
To niezwykle przyjemny i relaksujący, a zarazem potężny proces.
Nawet jedna sesja będzie dla ciebie głęboko transformującym darem, sięgającym znacznie dalej niż dobre samopoczucie, lepsze zdrowie, a nawet cudowne uzdrowienie … aż do poszerzenia świadomości.

Mamy punkty na głowie i ciele, które magazynują nasze przekonania, osądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia: pieniędzy, własnej mocy, szczęścia, zdrowia, starzenia się, seksualności … wszystkich dziedzin życia.Podczas sesji delikatnie dotykam określonych punktów na głowie, w których nagromadzone są naładowania elekromagnetyczne związane ze wszystkimi naszymi myślami, emocjami, utrwalonymi wzorcami, traumami, krzywdzącymi wspomnieniami … które nas ograniczają, sprawiają, że poruszamy się wciąż w tym samym schemacie zachowań bez lekkości i świeżości w życiu.
Masaż dotykowy uwalnia nas od narzuconych programów, rozładowuje napięcia, likwiduje blokady.
Kody Uzdrawiania oczyszczają pamięć komórkową włączając samouzdrawianie.


Jak to działa?
To wibracje miłości i światła dające wszystko co jest Ci potrzebne i uwalniające od negatywnych energii.
Specjaliści neurobiologii zarejestrowali zmiany w falach mózgowych, które przechodzą ze stanu beta do alfa i theta w ciągu sesji.

Stan Theta przez fizyków kwantowych nazywany jest stanem geniuszu, ponieważ to właśnie w tym stanie następuje automatyczna synchronizacja półkul mózgowych, co powoduje szybką redukcję stresu, pobudza wyobraźnię i rozwija intuicję. Dzięki tym technikom możemy dotrzeć głęboko do naszej Podświadomości i zaprogramować ją na nowo. Nasza świadomość jest jak dysk komputerowy, na którym zapisuje się wszystko to co wydarzyło się w ciągu naszego życia a tym samym tworzy programy, wierzenia i schematy, które nam później nie służą. Dzięki pracy w stanie Theta możemy dotrzeć do tych przekonań i wierzeń, zmienić je, co automatycznie wpływa na nasze tutejsze życie w każdym jego aspekcie.

Masaż leczy depresje, nadpobudliwość, przewlekły stres, bezsenność, uzależnienia, likwiduje pasożyty, przyspiesza gojenie, rozpuszcza guzy, wspomaga leczenie konwencjonalne ... i dużo więcej harmonizując ciało. 
Otwiera dostęp do Twojego potencjału i pokładów świadomości. Niesamowicie pobudza kreatywność.

Z sesji wyjdziesz w głębokim spokoju, z wewnętrzną radością i siłą witalną zdolną do tworzenia nowej, lepszej rzeczywistości i w lepszym zdrowiu.
Szybkość efektów jest zależna od twojej wewnętrznej gotowości na zmiany.

Trzeba wypić wodę przed i po sesji. Ja podaję wodę strukturyzowaną.
Masaż uruchamia procesy naprawcze i regeneracyjne, co wiąże się z wydzielaniem do krwi szerokiego zakresu neuromediatorów i substancji hormonalnych, dla których nośnikiem jest woda.
Nawodnienie jest bardzo istotne dla uzyskania dobrych efektów sesji.Chcesz aby dobre doświadczenia i pozytywne sytuacje zdarzały się w Twoim życiu tak po prostu, bez wysiłku i trudności? 
Chcesz mieć w sobie tyle spokoju i radości, aby zacząć żyć swobodnie i z lekkością?
Chcesz żyć w zdrowiu?
Zapraszam na sesję


Więcej informacji i opinie o sesjach - klik


Koszt godzinnej sesji £80 (przy większej ilości upusty)

sms - 075 18 11 97 93

e-mail: gg.wolter@gmail.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...