Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 14 grudnia 2016

Miłość, wdzięczność i poczucie szczęścia

daje stan koherencji a wtedy nasze serce bije w regularnym rytmie w określonej normie - 0,10 Hz (0,10 cykli na sekundę). 
Taki rytm wytwarza bardzo regularną sinusoidę, matematyczny wręcz ideał, 
a sam stan koherencji jest wyjątkowo korzystny dla naszego zdrowia, bo ów miarowy rytm wpływa także na rytmiczną pracę mózgu, systemu nerwowego i gruczołów. 
Wszystkie części organizmu działają wówczas harmonijnie.

Sam relaks nie zapewni sercu koherencji. Bycie spokojnym i odprężonym nie wystarczy. Wejdziesz w optymalny stan uzdrawiania tylko wtedy gdy zanurzysz się w miłości, wdzięczności i poczuciu szczęścia. Te dwie pierwsze jakości są szczególnie polecane.

Instytut Heart Math przeprowadził badania udowadniające wpływ emocji także na zmianę naszego DNA. Zebrano osoby wytrenowane w osiąganiu stanu koherencji, które miały za pomocą swojej intencji zmienić DNA znajdujące się w zabezpieczonej próbówce. Uczestnikom tego eksperymentu nie wolno było dotykać próbówek tak, by nie mogli wpłynąć na DNA niczym innym poza intencją. 
Przygotowane DNA miało częściowo rozdzieloną podwójną helisę na dwie pojedyncze nici.
Następnie uczestnicy za pomocą swoich intencji mieli do końca rozdzielić lub złączyć obie nici kodu genetycznego w próbówkach. Po 2 minutach badano DNA. 
Czynność tę powtarzano trzykrotnie, ale za każdym razem uczestnicy mieli do wykonania nieco inne zadanie. 
W pierwszym mieli wejść w stan koherencji i albo połączyć obie nici DNA albo je rozdzielić. W drugim podejściu mieli jedynie pozostać w stanie koherencji, bez myślenia o połączeniu lub rozdzieleniu helisy. 
W trzecim natomiast mieli skupić się jedynie na rozdzieleniu lub połączeniu nici DNA bez wchodzenia w stan koherencji.
Wyniki jakie uzyskano z powyższego badania były zaskakujące. W pierwszym zadaniu, w którym uczestnicy skupiali się na zmianie DNA będąc w stanie koherencji uzyskali średnią zmianę od 10,27% aż do 25%. Okazało się, że w im głębszy stan koherencji wchodziła dana osoba (monitorowano rytm serca) tym lepszy osiągała rezultat. Bez znaczenia było czy chodziło o łączenie czy rozdzielanie nici. 
W drugim oraz trzecim zadaniu osoby, które były w samym stanie koherencji bez skupiania się na DNA, jak i te które jedynie skupiały się na intencji rozdzielenia lub połączenia helisy osiągnęły średnio 1,09% efektu. 
Badanie to pokazuje jak ogromny mamy wpływ, pod warunkiem ze pracujemy w koherencji serca i z określoną intencją.
A zatem 2punktowcy kochani, ogólne - proszę o wszystko co najlepsze, to zaledwie 1% możliwości - bo to doświadczenie dotyczy również sposobów stosowania dwupunktu. 
Konkretna intencja musi być! 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...