wtorek, 10 czerwca 2014

MATRYCA ENERGETYCZNA - METODA DWUPUNKTOWA

















Richard Bartlett opracował kreowanie siebie matrycą energetyczną wykorzystującą informacje zawarte w polu informacyjnym, lub inaczej w polu morficznym. Tą bardzo prostą, ale niezwykle skuteczną metodę opisał w swojej książce „Matryca Energetyczna” i rozwinął w książce 'Fizyka Cudów', w której wytłumaczył za pomocą wiedzy z zakresu fizyki kwantowej, dlaczego i w jaki sposób każdy i to bez naukowej wiedzy z zakresu fizyki kwantowej, może bez trudu odczytać informacje zawarte w polu informacyjnym.

Richard Bartlet stwierdził, że delikatny dotyk połączony ze skupioną intencją czyli myślą, bardzo często wystarcza, żeby przywrócić człowiekowi równowagę fizyczną, umysłową i duchową, oraz harmonię w relacjach z innymi. Aby uzyskać zadowalające nas rezultaty należy ćwiczyć codziennie. Na początku dużą przeszkodą jest nasz umysł i jego tendencje do kontroli, a dwupunkt najlepiej się „udaje” gdy się bawimy. Zagadka kwantowa, polega na tym, że im mniej robisz, tym więcej osiągasz.

Nauczono nas, że jeżeli czegoś chcemy to musimy ciężko pracować, a tak naprawdę istotą przedsięwzięć jest to jak bardzo jesteś kreatywny i otwarty na zmiany zachodzące w czasie i energii.

A zatem zaczynamy dwupunktową zabawę kalibrując swoje życie!

Ucisz swój umysł, wyłącz, przestań przebywać w głowie i wejdź do znacznie silniejszego obszaru serca.



Temat, który chcesz załatwić lub zmienić - łączymy z naszą lewą dłonią.

Prawa dłoń - to nasz potencjał możliwości, rozwiązania których potrzebuje nasza sprawa z lewej ręki. 

Unosimy dłonie na zgiętych łokciach w niewielkiej odległości zwrócone wnętrzem do góry na wysokość splotu słonecznego i wzrokiem obejmujemy jedną i drugą dłoń jednocześnie - dwa punkty na raz. 
Następne zwracamy dłonie wnętrzami do siebie wciąż patrząc na obie. W przestrzeni między rękami powinniśmy wyczuć jakby kulę. Gdy leciutko spróbujesz przybliżyć dłonie do siebie wyczujesz opór.

Wchodzisz ponownie w przestrzeń serca. 
Zaufaj wszelkim wskazówkom płynącym z tego poziomu. Wchodząc mentalnie do swojego wnętrza, staraj się zobaczyć jasne światło, które rozchodzi się z serca po całym ciele, a nawet wychodzi poza ciebie, poza pomieszczenie w którym przebywasz, poza budynek, poza miasto, poza naszą planetę. 
Obserwuj to wszechogarniające światło łączące się z czasoprzestrzenią. 
W tym momencie powinny przyjść uczucia radości, miłości, spokoju, wszechobecnego szczęścia. 

Wypowiedz słowa: TRANSFORMACJA BARIER i obserwuj ciągle obie dłonie jednocześnie, dwa punkty. Opór osłabnie, aż dojdzie do załamania fali. Dłonie znajdą drogę , aby się spotkać, połączyć ze sobą.

To chwila kiedy zaczynają następować zmiany. Czasami mogą być natychmiastowe, innym razem są rozciągnięte w czasie.



Baw się tak codziennie, a Twoje dotychczasowe poczynania nabiorą rozpędu.



Jak to działa i dlaczego?



Richard Bartlett te "cuda" tłumaczy w oparciu o fizykę kwantową, których transformacja przebiega na poziomie, na którym umysł i materia spotykają się, aby stać się jednością.

Każda komórka w naszym ciele ma swój pierwowzór energetyczny, którą Bartlett nazywa matrycą energetyczną. Zespół komórek, np. wątroby, trzustki, serca posiada swoje własne pole energetyczne. Jeśli któreś miejsce w ciele zostaje uszkodzone, to właśnie matryca energetyczna dostarcza informacji, jak to miejsce ma się zregenerować.

Posługując się matrycą energetyczną nie trzeba posługiwać się żadnymi specjalnymi technikami dotykania, nie są potrzebne też żadne specjalne zdolności. Umiejętność transformacji posiadamy wszyscy bez wyjątku, wystarczy tylko stosować. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...