Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 16 marca 2014

Programowanie Naszego Umysłu – OczyszczanieRozpoczynam cykl artykułów Programowaniu Umysłu.

Nasz umysł jest jak twardy dysk komputera i wszystko co jest w nim zapisane to gigantyczny śmietnik; to zbiorowisko informacji tych potrzebnych i tych niepotrzebnych, wielu mocno toksycznych z całego naszego życia. Z tego bałaganu mózg musi błyskawicznie wyciągać najbardziej według niego optymalne rozwiązania w każdym momencie naszego życia i stąd wiele niepożądanych zachowań. Niepożądanych, czyli takich które nas ograniczają, hamują, wykluczają, blokują podejmowanie wyzwań.
Aby zaprogramować nasz umysł właściwie, najpierw musimy go starannie oczyścić z zaszczepionych w nas jeszcze od czasów dzieciństwa: lęków, niechęci, zawiści, nienawiści, nietolerancji, niemocy, niewiary w siebie … dużo by wymieniać.


Wybierz na początek najbardziej niszczący cię z twoich 'programów' do wyrzucenia, np. ciągły lęk przed każdą zmianą w życiu. Oczyszczanie najlepiej robić tuż przed snem, leżąc wygodnie w łóżku. Włącz podaną tu muzykę i z zamkniętymi oczami, zanurzając się w dźwięki, oddychaj głęboko, wizualizując jednocześnie wdychanie nosem przepięknego skrzącego, białego, czystego światła, które rozświetla całe twoje ciało, każdą komórkę twojego ciała, we wszystkich miejscach, starając się zatrzymać to światło jak najdłużej, wstrzymując wdech do granicy wytrzymałości, po czym wydychasz z siebie lęk przez otwarte usta, wizualizując jak z ciebie wypływa z dymem koloru jaki ci się utożsamia z tym destrukcyjnym uczuciem, wydychając do dna, do samego końca, wstrzymując wydech już zupełnie pusty również do granicy wytrzymania. Powtarzamy wdychanie migocącego srebrem i złotem białego cudownego światła i wydychamy lęk do końca muzyki, pamiętając, że kończymy zawsze wciągnięciem światła i z tym oczyszczającym, światłem które ma też moc uzdrawiania ... usypiamy.
Ilość oczyszczających medytacji na każdy fatalny dla nas program zależny wyłącznie od ciebie.

Muzyka do medytacji oczyszczającej
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...