Warsztaty, kursy, sesje ... i inne w Londynie

Najbliższe zdarzenia w Londynie UKPRZEPOWIEDNIEwrozka w londynie
Tarot, nuemrologia, chiromancja ...

Sesja godzinna - £ 80Tworzę MANDALE, TALIZMANY, AMULETY osobiste na życzenie  

DOTYK KWANTOWY 


To moja autorska terapia zasilania energią podnoszącą wibracje osobiste w strumieniu prądu maharycznego, zakonczona kodami uzdrawiania.
To terapia oczyszczająca czakry, aurę, usuwająca traumatyczną pamięć komórek, dzięki czemu budzi się świadomość zmieniająca życie na wspanialsze we wszystkich aspektach: finansach, związkach, zdrowiu, psychice ...
 

 


Dotyk Kwantowy to delikatne muskanie energetycznych punktów na głowie z unoszeniem palców na niewielką odległość w trakcie przepływania energii. 
Można moje sesje nazwać dotykiem uniwersalnej miłości, a polegają na dostrajaniu ciała i duszy do wibracji wszechświata i matki ziemi, w czym kryje się cudowna tajemnica wspaniałych zmian w jakości życia. 

„Medycyna przyszłości będzie opierać się na kontrolowaniu energii w ciele”
Prof. William Tiller, Stanford University.
„Kwantowe pola energii i informacji są bazą działania ciała i umysłu, i mają prawdziwy wpływ na nasze życie. Żyjemy w ekscytujących czasach, ponieważ nauka jest w trakcie rozbijania starych mitów i pisania na nowo podstawowego założenia ludzkiej cywilizacji. Wiara, że jesteśmy delikatnymi maszynami biochemicznymi ustępuje zrozumieniu, że jesteśmy potężnymi twórcami naszego życia i świata, w którym żyjemy”
Chris Walton – „Uzdrawianie Gamma”
Efekty Dotyku Kwantowego, to często przeżycia zaskakujące i niezapomniane. 
Sama sesja jest wyjątkowo przyjemna, odbywa się na leżąco, przy muzyce solfeggio, zapachowych świecach z moimi najdelikatniejszymi palcami. 

Więcej na temat sesji

Sesja godzinna £80
Seria sesji   5 - 10% upustu
Seria sesji 10 - 20 % upustu

Tel: 020 37 31 81 43
e-mail: gg.wolter@gmal.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...