sobota, 9 czerwca 2018

Ciało w harmonii z duszą

nadaje sens życiu


sesje dotyku kwantowego


Wszystko co dzieje się z nami, jest odwzorowaniem stanu harmonii warunkującej dobre samopoczucie, jak również dostęp do twórczego potencjału istniejącego w każdym z nas. 

Dlaczego zatem tak wielu ludzi nie jest w stanie uruchomić tego potencjału do końca życia, egzystując w  braku celów i możliwości? 
Dzieje się tak w dużej mierze z powodu zaklinowania w patologicznych częstotliwościach programowych, utrzymujących nas w poczuciu lęku, a w takich energiach naszych myśli i emocji nie mamy dostępu do kreatywności, co wyklucza samorealizacje przynoszącą radość i zadowolenie z życia. 
Nieuniknioną konsekwencją tego stanu jest choroba, usidlająca jeszcze bardziej w poczuciu niemocy. Można to zmienić poprzez harmonizowanie ciała i duszy, co przywołuje wszystkie mechanizmy naprawcze. Nasz system zostaje postawiony na nowo, aktywizuje wcześniej zablokowany potencjał twórczy, likwiduje czynniki chorobotwórcze.

Obserwuję jak osoby korzystające z sesji Dotyku, zdrowieją, dźwigają się z największych tarapatów, odzyskują siły i czują opiekę wszechświata. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy ...
Włączona weryfikacja obrazkowa bo spam mi się wdarł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...