piątek, 9 października 2015

ŹRÓDŁOWE PUNKTY ŚWIADOMOŚCI – NARZĘDZIE ZMIANY ŻYCIA !

ŹRÓDŁOWE PUNKTY ŚWIADOMOŚCI – warsztaty

 

Moi drodzy, okazuje się że wiele osób nie rozumie jak działa masaż Źródłowych Punktów Świadomości, postanowiliśmy więcej Wam powiedzieć i tak oto Kasia Metza dopowiedziała nieco więcej. 


Cytuję: 

 


– Czy chciałbyś mieć w życiu więcej lekkości i przestrzeni?
 – Funkcjonować łatwiej, szybciej i mieć dostęp do większych możliwości?

 – Otworzyć na Swój Potencjał i Obfitości
 

ŹRÓDŁOWE PUNKTY ŚWIADOMOŚCI – DADZĄ Ci DO TEGO DOSTĘP !
 

Czym są ŹPŚ?
Jest to bardzo przyjemny, relaksujący masaż energetyczny, który  został nam ludziom przekazany z Poziomu Światła i Miłości. Jego zadaniem jest uwolnienie rasy ludzkiej od zastałych i ograniczających punktów widzenia, programów i schematów przez które przestaliśmy kreować życie jakiego zawsze pragnęliśmy.
Działa niezwykle dynamicznie i praktycznie. Wpływa dosłownie na każdy aspekt naszego życia. Po sesji Źródłowe Punkty Świadomości wszystko staje się możliwe i łatwe.Na czym polegają ŹPŚ?
Na głowie znajdują się punkty, które odpowiadają za różne aspekty naszego życia. Poprzez delikatne ich dotknięcie, będąc w przestrzeni serca i wprowadzenie energii Światła,  dochodzi do rozładowania na poziomie naszego mózgu elektromagnetycznych napięć, którymi są nasze myśli, emocje, uczucia, wszelkie programy, schematy, kalkulacje i założenia, a które powstały na przestrzeni lat i wszystkich naszych wcieleń.
Ten energetyczny masaż działa jak czyszczenia twardego dysku komputera. Kiedy zaczyna się “mulić”, to trzeba usunąć śmieci z kosza i stare pliki, żeby zrobić więcej miejsca na nowe. Wszelkie przekonania, wierzenia, punkty widzenia, które kreują ograniczenia i blokady w naszym życiu oraz ciele, są podczas takiej sesji usuwane.
Po masażu  ŹPŚ, zmienia się ludziom życie, nagle „widzą więcej”, przestają być „więźniami” swoich reakcji i stają obserwatorami życia. Daje im to więcej obecności i dystansu do wielu sytuacji. Zaczynają być świadomi,  wychodzą z pozycji bycia ofiarą systemów, stają  kreatywni i tworzą życie i o jakim zawsze marzyli.

Jeszcze więcej TU
  
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy ...
Włączona weryfikacja obrazkowa bo spam mi się wdarł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...