Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 3 października 2015

Źródłowe Punkty Świadomości

Narzędzie dla szczęśliwego życia w Świetlistej

Miłości

 

 


 
Moi drodzy. Pisałam wcześniej o Metodzie Dwupunktowej  a dzisiaj mam Wam do zaoferowania bardzo przyjemny, niezwykle miły w odbiorze, delikatny masaż energetyczny głowy w połączeniu ze Źródłem, który przynosi bliźniacze efekty jak dwupunkt i oparty jest na tych samych zasadach.  

Źródłowe Punkty Świadomości To Narzędzie Światła i Miłości dla każdego, kto wyrazi taką wolę, a zadaniem jest poszerzenie Energii Czystej Świadomości i otwarcie na swój potencjał i obfitość.
 
Wszystko co stoi na przeszkodzie zostaje usunięte i odesłane na właściwe miejsce. Przestrzeń z jakiej prowadzony jest taki masaż, to Najczystsza Przestrzeń Naszego Serca wypełniona Światłem i Miłością.

I tu niespodzianka dla tych którzy mieszkają w Londynie.  

Otóż, ponieważ sama jestem zainteresowana Źródłowymi Punktami Świadomości  (mamy ich 32 na głowie), postanowiłam wspólnie z moją londyńską imienniczką (dziękuję ci kochana za znalezisko) zaprosić do siebie Kasię Metza, aby zapaliła w nas i innym chętnym światło na warsztatach, na które zgodziła się przyjechać, a które odbędą się w dniach 4 - 6 grudnia i które rozpocznie Spotkanie Otwarte, jak się wyraziła - w prezencie dla nas.

Otwarte Spotkanie z Katarzyną Metza


 

Dnia: 04.12.2015 w LONDYNIE

OTWARTE SPOTKANIE - Jest wolną formą 2-godzinnego spotkania, podczas którego dowiesz się czym jest masaż energetyczny ŹRÓDŁOWE PUNKTY ŚWIADOMOŚCI i warsztat odkrywania prawdziwego siebie, czyli SHOW ME YOUR VOICE. Poznasz również kilka narzędzi, które szybko i skutecznie będą mogły zmienić każdy aspekt twojego życia.


Na spotkanie może przyjść każdy, kto wie że "wie", wciąż odkrywa nowe i pragnie poszerzyć swoją wiedzę w poszukiwaniu siebie. Wstęp jest wolny. Mile widziane pytania i chęć dzielenia się Światłem:-)

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Metza, ceniona w Polsce dziennikarka i propagatorka świadomego życia. Współautorka warsztatu ŹRÓDŁOWE PUNKTY ŚWIADOMOŚCI i twórczyni autorskiego warsztatu SHOW ME YOUR VOICE.

 

Szczegóły Spotkania


dzień: 04.12.2015
miejsce: Londyn
godz. 18.00 – 20.00
koszt: wstęp wolny

kontakt:
Gabriela

Tel. 020 37 31 81 43
 
e-mail: gg.wolter@gmail.com

lub tu w kometarzach


Jakby to było, gdybyś mógł z lekkością kreować swoje życie i pozwolił na otrzymywanie wszystkiego, czym wszechświat nieustannie cię obdarza?
A w następnych dniach już będą same rarytasy, a wiec:
5 grudnia, w sobotę - ośmiogodzinny kurs masażu energetycznego Źródłowe Punkty Świadomości w cenie £100.
6 grudnia  czterogodzinny kurs w cenie £ 50 - do wyboru:  Odkrywanie Samego Siebie, lub Relacje i Związki, lub Energia Pieniądza, czy może Uzdrawianie Ciała

Składajcie swoje zgłoszenia na Otwarte Spotkanie i propozycje na który kurs chcecie się zapisać bo odbędzie ten na który zgłosi się najwięcej chętnych.
Więcej szczegółów podam w następnym artykule. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...