Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 5 października 2015

Więcej o Źródłowych Punktach Świadomości

Wywiad z Kasią Metza na temat ŹPŚ 

 

 Kochani.
Oprócz Otwartego Spotkania z Kasią i warsztatów grupowych, możliwe jest zapisanie się na Sesje Indywidualne w niedzielę 6 grudnia po południu i w poniedziałek 7 grudnia 2015.

Sesje Indywidualne z Katarzyną Metza

Czy czujesz, że tkwisz w sytuacji bez wyjścia, że wszystko „wali Ci się na głowę” i nie wiesz, od czego zacząć? Czy odczuwasz ograniczenie związane z osobami, z którymi jesteś połączony? Czy doświadczasz w swoim życiu tzw. podczepienia innych bytów i nie możesz pozbyć się energetycznego naporu? Zapraszam na sesje indywidualną, podczas której, będziemy mogli uwolnić Cię od wszelkich wiążących z innymi paktów, przysiąg i obietnic oraz pozbyć się wszelkich karmicznych zobowiązań. Jeśli cierpisz z powodu braku udanego związku i odcinasz siebie po kawałku dla dobra innych, to podzielę się z Tobą technikami, dzięki którym będziesz miał więcej siebie w każdej sytuacji.


Co daje taka sesja?
 
– nauczysz się więcej o samym sobie
– będziesz mieć dostęp do mocy i mądrości swojego ciała i swojego istnienia
– poznasz swoją Przestrzeń Serca
– ustawisz poziom Ego
– dowiesz czym jest i jak ustawić poziom mentalny
– połączysz się ze swoim własnym wiedzeniem i dowiesz, jak za nim podążać i mu zaufać
– będziesz miał dostęp do swoich talentów, umiejętności, siły i będziesz wiedzieć, jak je mądrze wykorzystać
– zaczniesz transformować ograniczenia w możliwości, co da Ci dostęp do fenomenalnego życia
– odblokujesz się od życia pełnego dramatów i urazów, poczujesz się doceniony przez samego siebie i nauczysz jak z większą łatwością, przechodzić trudne momenty życia
– znajdziesz odwagę, żeby zmienić to co nie działa, pokonując strach i lęk
– będziesz poruszać się z dużo większą swobodą i pewnością w czasach separacji i zmian
– dowiesz, jak zarządzać własnym czasem

Opis poszczególnych sesji
Sesja –  opcja I   czas 1h koszt – £ 20
 
Rozmowa, z użyciem technik przemiany, które uwalniają od karmicznych obciążeń, przysiąg, paktów, zobowiązań, podczepień duchowych i innych problemów życiowych.
 

Sesja – opcja II   czas 1,5h  koszt – £ 30
 
Źródłowe Punkty Świadomości. Masaż energetyczny podczas którego dotykane są punkty na głowie i uwalniane elektromagnetyczne naładowania w postaci ograniczających nas myśli, emocji, założeń i punktów widzenia.
Sesje te pozwalają nam mieć więcej jasności i klarowności w różnych sytuacjach,  zobaczyć i otrzymać więcej. Nasze ciała zdrowieją, jest w nich więcej lekkości i przestrzeni. Pozbywamy się stresu i wreszcie chce nam się żyć.
 

Sesja – opcja III   czas 2,5h  koszt – £60
 
Sesja łączona –
Rozmowa, z użyciem technik przemiany + Sesja Źródłowe Punkty Świadomości, które uwalniają od karmicznych obciążeń, przysiąg , paktów, zobowiązań, podczepień duchowych i innych problemów życiowych. Masaż energetyczny podczas którego dotykane są punkty na głowie i uwalniane elektromagnetyczne naładowania w postaci ograniczających nas myśli, emocji, założeń i punktów widzenia. Sesje te pozwalają nam mieć więcej jasności i klarowności w różnych sytuacjach,  zobaczyć i otrzymać więcej. Nasze ciała zdrowieją, jest w nich więcej lekkości i przestrzeni. Pozbywamy się stresu i wreszcie chce nam się żyć.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...