czwartek, 22 stycznia 2015

Muzyka to najczystsza magia - uzdrawiające dźwięki

Magiczne Solfeggio


Solfeggio to skala częstotliwości solfeżowych (solfeggio frequencies) których dźwięki w starożytności były znane jako święte. To wibracje doskonałe, prowadzące do jedności ze Wszystkim Co Istnieje, które wibrują dokładnie na częstotliwościach niezbędnych do transformacji.Każda częstotliwość solfeżowa wpływa na określone sfery emocjonalne uzdrawiająco i uwalniająco:
174 Hz                           uwalnianie od podświadomych lęków i traum
396 Hz. UT                    uwalnianie od poczucia winy i strachu
417 Hz. RE                    odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie zmian
528 Hz. MI                    transformacja i cuda (naprawa DNA)
639 Hz. FA                    połączenie, relacje międzyludzkie
741 Hz. SOL                 budzenie intuicji
852 Hz. LA                    powrót do duchowości
936 Hz lub 963 Hz        aktywator szyszynki (jasnowidzenie)
1122 Hz                         wyciszanie

Częstotliwość 1122 Hz doskonale uzupełnia się z pracą uzdrawiania fantomowego na poziomie eterycznym, gdzie odnawia się komórki i narządy ciała.


Do naprawy kodów życia czyli DNA, stosuje się częstotliwość 528 Hz, która współbrzmi z rdzeniem kręgowym, dostrajając się do zdrowej częstotliwości DNA. 
Częstotliwość ta odmładza, zatrzymuje procesy starzenia, otwiera na prawdziwą miłość jednostki, potrafi pomóc w zwalczaniu  chorób genetycznych.


Konkretne częstotliwości potrafią spowodować rozpad komórek nowotworowych. Potwierdziły to badania przeprowadzone przez Fabiena Mamana na Uniwersytecie Jussieu w Paryżu i w USA, na podstawie których opracowana została technika przeciwnowotworowa. Okazuje się bowiem, że przy zastosowaniu rosnącej częstotliwości dźwięków skali od C1 256 Hz do C2 512 Hz, przy 400 do 800 Hz komórki rakowe nie wytrzymują intensywności drgań i eksplodują po zaledwie paru minutach, przy czym zdrowe komórki pozostają nienaruszone.
Polecam w tym temacie stronę Nu Tao 

Z udziałem sześciu częstotliwości od 396 do 852 Hz (oryginalna starożytna skala muzyczna solfeggio) tworzyli muzykę Mozart czy Beethoven.
Warto poczytać o Efekcie Mozarta 

Generalnie cała paleta muzyki wysokich wibracji działa bardzo pozytywnie na nasz umysł i organizm.

Jest jeszcze coś, o co pytają moi czytelnicy, a mianowicie o zmienioną częstotliwość 432 Hz czyli pierwotną częstotliwość kosmiczną, na ... sztuczną, nienaturalną 440 Hz w muzyce światowej.
O tym doskonały artykuł: 432 Hz - Zakazany strój w muzyce

Solfeggio 174 HzSolfeggio 528 HzSolfeggio 852 Hz
 

Solfeggio 396 HzSolfeggio 417 Hz

Solfeggio 741 Hz
Solfeggio   1122 Hz


 


6 komentarzy:

 1. Kochana Wiedźmo, wspaniały artykuł z jednym zastrzeżeniem. Dźwięki solfeżowe będą działały tylko kiedy będziemy je słuchali w stroju 432 a nie 440 Hz. Warto więc to wcześniej sprawdzić. Często zdarza sie bowiem tak, że dźwięki solfeżowe z internetu są w stroju 440Hz i wtedy kicha - nie działają. To tylko tak na marginesie chciałem dodać od siebie. Pozdrawiam ciepło. Wiesław.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi Wiesławie dziękuję za interwencje :) Miałam napisać osobno o fatalnym 440 Hz i jakoś mi zeszło. Przypomniał mi Pan. Dziękuję bardzo. Zabieram się do pracy.

   Usuń
 2. Witam! Co do dzwięków solfeżowych, to nie ma chyba częstotliwości 432 ? są inne ale nie ta z tego co wyczytałem w internecie, więc jak to jest ? Pozdrawiam Roman.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Romanie, musiałabym długo pisać, proponuje zatem przeczytać tekst https://www.tajemnice-swiata.pl/432-hz-zakazany-stroj-w-muzyce/

   Pozdrawiam serdecznie, Gabriela

   Usuń
 3. Gabi...wylaczyli 417 😱😱😱😰😰😰😰😰

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie wyłączyli. Dziękuję Basiu. Juz jest nowe!!!!

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...