piątek, 30 stycznia 2015

Muzyka to najczystsza magia - dźwięki osobiste

Osobisty dźwięk pierwotny


lecznicze wlasciwosci muzyki
Każdy z nas ma przypisaną konkretną częstotliwość, osobistą wibrację, nasz pierwotny dźwięk. 
Odpowiednio dobrany dźwięk, który będziemy intonować i jednocześnie słyszeć, zespoli nas na nowo z orkiestrą Wszechświata, bo Wszechświat nie jest niemy, Wszechświat składa z dźwięków które są Świadomą Energią utkaną z czujących cząsteczek budujących pola morfogenetyczne całego Istnienia.

Znając swój własny dźwięk otworzysz się na niezwykłe możliwości. 
Szukaj swoich nut, to takie łatwe.... 

Nasze DNA mające potencjał 12-wymiarowy, jest  aktywne u większości ludzi jedynie w zakresie 3 wymiarów , czyli 3 nici. Właśnie z tego powodu naukowcy mówią  o niewykorzystanych możliwościach naszego umysłu. Aktywacja kolejnych nici DNA jest równoznaczna z niezwykłym rozwojem. Uśpione nici DNA można obudzić jedynie naturalnym dźwiękiem wibracyjnym. 

Odnaleziony i intonowany systematycznie, zawsze, ciągle, i ciągle Osobisty Dźwięk spowoduje odzyskanie stanu równowagi i zdrowia na wszystkich poziomach: Ciała,Umysłu i Ducha.

W książce - Rola muzyki XXI wieku - Fabien Maman mówi jak szukać osobistego dźwięku. 

Trzeba zadbać o cisze i po chwili koncentracji należy zacząć śpiewać kolejne dźwięki gamy z pojedynczymi głoskami lub ich zlepkami. Intonujcie dotąd aż poczujecie Swój dźwięk który spowoduje rezonans z waszym wnętrzem i z otoczeniem, z wrażeniem pełnego wypełnienia dźwiękiem ciebie i wokół ciebie. Ci wrażliwsi odczują mrowienie lub drganie, wibrowanie ciała. Nasz ton powinien odbijać się delikatnym echem.

To echo właśnie stanowi podstawową wibrację osobistego pola energetycznego, aury i jest energetycznym wzorcem otrzymanym przez naturę, który dostroi nas do wibracji wszechświata. 

Śpiewajmy więc własną pierwotną muzykę najpiękniej jak potrafimy. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy ...
Włączona weryfikacja obrazkowa bo spam mi się wdarł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...