piątek, 30 stycznia 2015

Muzyka to najczystsza magia - dźwięki osobiste

Osobisty dźwięk pierwotny


lecznicze wlasciwosci muzyki
Każdy z nas ma przypisaną konkretną częstotliwość, osobistą wibrację, nasz pierwotny dźwięk. 
Odpowiednio dobrany dźwięk, który będziemy intonować i jednocześnie słyszeć, zespoli nas na nowo z orkiestrą Wszechświata, bo Wszechświat nie jest niemy, Wszechświat składa z dźwięków które są Świadomą Energią utkaną z czujących cząsteczek budujących pola morfogenetyczne całego Istnienia.

Znając swój własny dźwięk otworzysz się na niezwykłe możliwości. 
Szukaj swoich nut, to takie łatwe.... 

Nasze DNA mające potencjał 12-wymiarowy, jest  aktywne u większości ludzi jedynie w zakresie 3 wymiarów , czyli 3 nici. Właśnie z tego powodu naukowcy mówią  o niewykorzystanych możliwościach naszego umysłu. Aktywacja kolejnych nici DNA jest równoznaczna z niezwykłym rozwojem. Uśpione nici DNA można obudzić jedynie naturalnym dźwiękiem wibracyjnym. 

Odnaleziony i intonowany systematycznie, zawsze, ciągle, i ciągle Osobisty Dźwięk spowoduje odzyskanie stanu równowagi i zdrowia na wszystkich poziomach: Ciała,Umysłu i Ducha.

W książce - Rola muzyki XXI wieku - Fabien Maman mówi jak szukać osobistego dźwięku. 

Trzeba zadbać o cisze i po chwili koncentracji należy zacząć śpiewać kolejne dźwięki gamy z pojedynczymi głoskami lub ich zlepkami. Intonujcie dotąd aż poczujecie Swój dźwięk który spowoduje rezonans z waszym wnętrzem i z otoczeniem, z wrażeniem pełnego wypełnienia dźwiękiem ciebie i wokół ciebie. Ci wrażliwsi odczują mrowienie lub drganie, wibrowanie ciała. Nasz ton powinien odbijać się delikatnym echem.

To echo właśnie stanowi podstawową wibrację osobistego pola energetycznego, aury i jest energetycznym wzorcem otrzymanym przez naturę, który dostroi nas do wibracji wszechświata. 

Śpiewajmy więc własną pierwotną muzykę najpiękniej jak potrafimy. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...