Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 29 lipca 2014

UŚMIECHNIJ SIĘ


Sceptyk to taka osoba, że kiedy inni przeżywają coś magicznego, to on musi się odezwać i popsuć całą zabawę. To także ten, który nie rozumie co się do niego mówi, dopóki nie użyje się argumentów, dowodów czy też źródeł. Jest to rodzaj człowieka niepotrafiącego przyjąć do wiadomości, że nauka nie jest sexy oraz niezdolnego do zaakceptowania faktu, iż są na świecie jednostki, które posiadają niezwykłe moce komiksowych bohaterów.

Ogólnie sceptykami nazywa się gatunek ludzi, którym nie wyewoluował szósty zmysł. W związku z tym ewidentnym defektem sceptycy nie są zdolni do telekinezy, lewitacji czy podróży astralnych, dlatego wszystko u nich odbywa się za pomocą kończyn bądź środków lokomocji. Ich upośledzenie jest także przyczyną bariery komunikacyjnej [ułomność telepatyczna] oraz zachowań socjopatycznych [zaburzenia przestrzegania horoskopów i końców świata]. Najbardziej charakterystyczną cechą anatomiczną jest to, że ich ciała nie wykształciły podstawowych organelli meta-fizjologicznych, takich jak meridiany, pola morfogenetyczne i co najważniejsze — trzeciego oka, czego objawami są różnego typu wady wzroku, takie jak niedowidzenie aury, duchów czy też przyszłości.

Sceptycyzm zatem należy traktować jako chorobę, która stawia nie lada wyzwanie medycynie alternatywnej, ponieważ chorzy na nią pacjenci zdają się być odporni na wszelkie zaklęcia i obrzędy. Na szczęście zakażenie wirusem sceptycyzmu następuje tylko przy uruchomieniu krytycznego myślenia przez gospodarza mózgu.


Znalezione na facebook-u i poddane drobnym poprawkom
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...