Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 3 maja 2014

ROZWÓJ OSOBISTY - nadświadomośćSir John Eccles australijski neurofizjolog, laureat Nagrody Nobla tak sformułował duchowość człowieka; koncepcja psychonow, czyli elementarnych jednostek mentalnych związanych z dendronami, a odpowiedzialnych za proces derandomizacji efektów kwantowych na synapsach ... mam kontynuować? Pewnie nie chcecie. Ja też nie.
Nadświadomość, siedlisko naszej duchowości, geniuszu, intuicji - trzecie oko. Tu znajduje się miłość idealna, wiedza nieograniczona, nasza moc, moc która może uzdrawiać i dokonywać niebywałych rzeczy, stąd mamy kontakt z istotami wyższymi i kosmosem, tu mieszka nasz Bóg.

Aby móc dotrzeć do tego skarbca, trzeba nadświadomość energetyzować, pobudzać, otwierać, budzić z uśpienia, ponieważ sama nie może wytworzyć energii, musi ją dostać od podświadomości, zresztą tylko podświadomość może się z nią bezpośrednio kontaktować, dlatego tak ważne jest oczyszczanie i właściwe programowanie podświadomości  o czym pisałam wcześniej.
Przyjmuję, że pozbyliście się już uczucia zawiści, nienawiści, niechęci, żalu, poczucia winy, niewybaczania innym i innych destrukcyjnych, jeśli tak, to jesteście gotowi do współpracy z nadświadomością. Jest ona w stanie zrealizować lub pomóc w realizacji większości z naszych potrzeb i marzeń. W trudniejszych zadaniach kontaktuje się z Nadświadomościami innych osób a jeśli i to nie wystarcza, może skierować naszą prośbę do bardziej rozwiniętych istot duchowych lub kosmicznego zbioru wiedzy.Pamiętaj, że aby otrzymać musisz najpierw poprosić, aby poprosić musisz rozumieć swoje pragnienia. Gdy pragnienia są w porządku, zawsze otrzymasz obfitość. Musisz być też otwarty na otrzymywanie. O prostsze rzeczy pytamy po prostu przed snem i prosimy o gotowe rozwiązanie w głowie po obudzeniu. Nieco trudniejsze wymagają medytacji wcześniej, fajnie byłoby gdyby to była medytacja tematyczna, ale jak nie ma takiej, dobra będzie oczyszczająca czy relaksacyjna. W bardzo trudnych sprawach wspieramy się nie tylko medytacjami ale również modlitwami skierowanymi do naszej nadświadomości i pamiętajcie, że modlitwy mają płynąć z głębi serca, z ogromnym uczuciem, cali musicie być modlitwą.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...