Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 31 marca 2014

Programowanie Naszego Umysłu - struktura umysłuPodświadomość, świadomość i nadświadomość.
Celowo nie pisałam wcześniej o składowych naszego umysłu, bo tak naprawdę nie trzeba mieć takiej znajomości żeby się prawidłowo zaprogramować. Dzisiaj chcę wam tylko powiedzieć, że pozbywanie się zbędnych programów, to czyszczenie, to sprzątanie właśnie podświadomości, i to właśnie podświadomość będziemy programować od nowa. Wszystkie rodzaje świadomości (niektórzy mają więcej niż jedną nadświadomość, każdą następną na wyższym poziomie, to mistrzowie duchowi) współdziałają ze sobą i to od tego co mamy i jak umieszczone w podświadomości zależy ich współpraca, czyli generalnie, działanie naszego ukochanego, własnego umysłu.

Bądź więc architektem swojego umysłu.
Samo oczyszczanie, o którym pisałam wcześniej, to już ogromny postęp, bo po wyrzuceniu niewłaściwych oprogramowań, jeszcze bez wprowadzenia nowych, uzyskujemy przejrzysty spokój i zdrowszy ogląd spraw. Dlatego przyłóżcie się maksymalnie do tych porządków. Nic po łebkach! Sprzątamy starannie i wszystko co zbędne, krok po kroku, po kolei, bez pospiechu, pedantycznie. Nie znoszę pedantyzmu, ale w tym wypadku jest absolutnie konieczny.

Do programowania naszego umysłu wykorzystamy wizualizacje i afirmacje.

Każdą z nich będziecie musieli stworzyć sami w zgodzie z własnymi potrzebami, odczuciami, tempem … . Jest mnóstwo książek gotowców i gotowców w internecie, ale ja namawiam was do opracowania własnego materiału do rozwoju osobistego, bo tylko osobiste, wasze własne programy zaprogramują was naprawdę właściwie, a wtedy wy będziecie mogli programować również właściwie, tak jak chcecie, swoją rzeczywistość.

W następnym odcinku napiszę jak stworzyć własny program rozwojowy.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...