czwartek, 27 lutego 2014

STOP PRZEMOCY WOBEC KOBIET

przeczytałam wczoraj na Facebook-u, na dość drastycznym zdjęciu, a pod spodem: - to jest bardzo ważna akcja, i prośba o udostępnianie innym, i ten typowy zwrot, znacie: - nie bądź obojętny.
Poczułam jak krew mi się burzy, szczególnie, kiedy zobaczyłam udostępnień ponad 70 tysięcy i poczytałam co wypisują udostępniający - bicie piany na maksa u większości i odrobina zdrowego rozsądku tylko u niektórych.
Chciałam to najpierw zignorować, ale tak mnie wściekło że dopisałam komentarz:

'STOP PRZEMOCY KAŻDEJ, bo to znacznie większy problem i pod taką akcją podpiszę się obiema rękami i nogami. Traktowanie sprawy tylko w kontekście kobiet jest niemądre. Wieje mi tu mocno wstecznictwem'
Chciałam napisać zamiast niemądre po prostu głupie, powstrzymałam się, ale i tak mój komentarz został wyrzucony. Chyba dlatego, że towarzystwo nagle zamarło.
Co to jest, ja się pytam? I dochodzę do wniosku, że to jakaś zabłąkana, spóźniona o ponad sto lat sufrażystka, albo cwana, która znalazła sposób na natychmiastowe złapanie tysięcy 'Lajkow'.
W każdym razie, wywołała dyskusję która wpędziła mnie w ciężką zgrozę. W dzisiejszych czasach, wolne, wykształcone Polki, około 70 tysięcy jak dotąd, to jakieś zaczadzone, zionące wściekłością tłumoki bezmózgie. Zrozumiałabym i poparła taką zawężoną akcję wywołaną przez Muzułmanki na przykład. Ale Polki? Wolne Polki mające wszystkie możliwe narzędzia i dostępne sposoby na wyrugowanie ze swojego życia przemocy, lamentują na forach światowych? Nie życzę sobie! Wstydzę się!!!

KOBIETY POLSKIE, jeśli macie ciemiężcę w domu, wystawcie za drzwi, strzepnijcie ręce, weźcie się za budowanie nowego życia i nie róbcie z siebie ofiar do jasnej cholery.
Jestem ciężko oburzona i wściekła na was, głupie zacofane baby!!!

4 komentarze:

 1. Popieram w całej rozciągłości. Myślę, tak jak Ty, że to głębsza sprawa. Obserwuje u wiekszości ludzi w Polsce jedną podstawową rzecz, "syndrom ofiary", ponadto większości się wszystko należy, oczywiście od innych, bo oni nie są gotowi dokonać żadnego wysiłku i wiele , wiele innych wypaczonych , chorych i zapleśniałych sposobów myślenia. Podstawową szkodę czyni wiadomo jaka instytucja już od czasów Mieszka

  OdpowiedzUsuń
 2. Mocno mną trzepnęło. Nie da się spokojnie patrzeć na coś takiego.

  Wiesz, chciałam zostawić komentarz u ciebie, ale masz tam za dużo do zrobienia. Uprość proszę. Poczytałam ciebie i widzę bratnia dusze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem tak, Wiesz czym się różni wiedźma od zwykłej kobiety, a no tym , że wiedźma wie......
  Ja kiedyś też umieściłam komentarz w podobnej sprawie, to taka sfora bab mnie zaatakowała, że lepiej nie mówić i natychmiast oczywiście zostałam zablokowana, eh.
  Tak , wiem, że na mojej stronie jest dużo do zrobienia, żeby dodać komentarz, ale to dlatego, że jest na niej także sklep i nie mogę tego uprościć. Jednak, proszę wejdź do mojej "Magicznej Szafy" jest tam jeszcze mało rzeczy, bo dopiero ją otworzyłam, ale tam jest prosto. Chcę, aby ta strona była ,no powiedzmy takim forum dyskusyjnym dla kobiet podobnie myślących i chcę aby była oddzielona od sklepu. Pozdrawiam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie trochę pracy z logowaniem. Tu będzie łatwiej. Gratiana

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...