Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 27 lutego 2014

STOP PRZEMOCY WOBEC KOBIET

przeczytałam wczoraj na Facebook-u, na dość drastycznym zdjęciu, a pod spodem: - to jest bardzo ważna akcja, i prośba o udostępnianie innym, i ten typowy zwrot, znacie: - nie bądź obojętny.
Poczułam jak krew mi się burzy, szczególnie, kiedy zobaczyłam udostępnień ponad 70 tysięcy i poczytałam co wypisują udostępniający - bicie piany na maksa u większości i odrobina zdrowego rozsądku tylko u niektórych.
Chciałam to najpierw zignorować, ale tak mnie wściekło że dopisałam komentarz:

'STOP PRZEMOCY KAŻDEJ, bo to znacznie większy problem i pod taką akcją podpiszę się obiema rękami i nogami. Traktowanie sprawy tylko w kontekście kobiet jest niemądre. Wieje mi tu mocno wstecznictwem'
Chciałam napisać zamiast niemądre po prostu głupie, powstrzymałam się, ale i tak mój komentarz został wyrzucony. Chyba dlatego, że towarzystwo nagle zamarło.
Co to jest, ja się pytam? I dochodzę do wniosku, że to jakaś zabłąkana, spóźniona o ponad sto lat sufrażystka, albo cwana, która znalazła sposób na natychmiastowe złapanie tysięcy 'Lajkow'.
W każdym razie, wywołała dyskusję która wpędziła mnie w ciężką zgrozę. W dzisiejszych czasach, wolne, wykształcone Polki, około 70 tysięcy jak dotąd, to jakieś zaczadzone, zionące wściekłością tłumoki bezmózgie. Zrozumiałabym i poparła taką zawężoną akcję wywołaną przez Muzułmanki na przykład. Ale Polki? Wolne Polki mające wszystkie możliwe narzędzia i dostępne sposoby na wyrugowanie ze swojego życia przemocy, lamentują na forach światowych? Nie życzę sobie! Wstydzę się!!!

KOBIETY POLSKIE, jeśli macie ciemiężcę w domu, wystawcie za drzwi, strzepnijcie ręce, weźcie się za budowanie nowego życia i nie róbcie z siebie ofiar do jasnej cholery.
Jestem ciężko oburzona i wściekła na was, głupie zacofane baby!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...