wtorek, 28 stycznia 2014

Runy – Bidruny, Sygille na pomyślność
Runy to narzędzie z którego mogą korzystać wszyscy bez wyjątku i to codziennie. Należy oczywiście najpierw posiąść wiedzę ale wiedza ta jest że się tak wyrażę do ogarnięcia i można stosować ściągi bez ograniczeń. Najlepiej zrobić sobie fudark runiczny malując znaki runiczne na kartkach tworząc talie, wypalając na kawałkach drewna lub wyryć na kamykach zupełnie zwykłych lub szlachetnych, jak kto woli. Po wiedzę na temat znaczenia każdej z run odsyłam na najlepszą w tej materii stronę TU, gdzie znajdziecie również gotowe pary run i bidruny do wykorzystania w określonych sytuacjach życiowych.

Sigille i bidruny to nic innego jak talizmany i amulety, które powinniśmy sami wykonać, podkreślam, sami, bo runy wymagają naszych rąk, naszej energii.
Bidruny to zestawy odpowiednio dobranych run według ich magicznych właściwości, w zależności od tego co chcemy dostać, sprowadzone do najprostszej postaci w jeden spójny wzór. Tu nie namawiam do samodzielnego zapisywania swoich chęci, tu potrzebna większa wiedza niż podstawowa.
Możecie natomiast zrobić sobie Sigil, który powstaje ze skryptu z konkretną potrzebą.
Zapisujemy skrótem czego chcemy, np. zdanie: chcę dostać się do szkoły baletowej napisz - JA PRIMABALERINA, po czym wyrzucamy powtarzające się litery, zostawiamy po jednej a wygląda to tak:


Następnie podstawiamy znaki runiczne:

Po czym sprowadzamy do najprostszej postaci w jeden znak starając się bardzo, żeby nie pominąć żadnej kreski. Podaje przykłady jak to robić:Gotowy Sigil lub Bidrunę aktywujemy trzymając ją otuloną naszymi dłońmi przy zapalonej świeczce wpatrując się w znak żeby zapamiętać dokładnie wygląd.

Runy lubią kolor czerwony i zielony – jeśli je będziecie malować. Kamienie półszlachetne czy szlachetne dobieramy najwłaściwsze dla nas. Drewniane runy lubią być zawsze blisko nas, wobec czego te runy najlepiej nosić jako biżuterię. Runy oczyszcza się wykładając je na słońce co jakiś czas.

Parę skryptów runicznych TU
które i w takiej formie można zapisywać a potem umieszczać w odpowiednich miejscach.

Obraz profesjonalnej bidruny, wspaniały przykład znaleziony w google.
Tarcza Algiz - potężna ochrona na polu fizycznym jak i duchowym.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...