Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 4 października 2013

Wróżki i wróżby


Każda Wróżka (Wróż) jest inna i mówię tu o tych właściwych wróżkach, o tych które z mniejszym lub większym powodzeniem potrafią pomoc człowiekowi, ponieważ większość ludzi przychodzi po pomoc, a tylko jakiś ułamek jednego procenta ze zwykłej ciekawości. Każdy kto zajmuje się wyroczniami, przepowiedniami, wróżeniem, ma swoje własne wypracowane metody i nie maja na to wpływu lekcje odebrane od mistrzów.
Dobry mistrz powinien nauczyć przede wszystkim jak się otwierać na informacje napływające z pola zbioru informacji we wszechświecie i jak je przekazywać, natomiast selekcjonowanie, interpretacja w sensie zrozumienie, należy już do nas samych. Sposoby ściągania informacji są dla każdego inne i niech nie dziwi nikogo różnorodność metod: Tarot, karty zwykle, wahadło, oglądanie aury, praca z osobistymi fantami, zdjęciami, czasami wystarczy dotyk … to te najpopularniejsze, ale można natknąć się na naprawdę zdumiewające sposoby docierania do informacji.
Niektórzy myślą że wróżka odpowie konkretnie i szczegółowo na absolutnie wszystkie pytania: - ' chcesz jeszcze numer telefonu i adres?' - nabijam się czasami. Na szczęście, przynajmniej w moim wypadku, większość klientów świetnie rozumie na czym polega wróżenie, że to nie matematyka, chociaż i tu istnieje rachunek prawdopodobieństwa, że na niektóre pytania można odpowiedzieć jedynie w przybliżeniu lub wcale bo z jakiegoś powodu dzisiaj ta informacja nie nadeszła. Zdarza się że informacje płyną w takiej ilości że trzeba czasu aby je uporządkować i właściwie zinterpretować, albo ciekną cieniuteńką stróżką jak przez zapchane sito. Przytrafili mi się kilka razy klienci tak hermetycznie zamknięci, że przedarcie się przez te osłony zajęło mi dużo czasu zanim w ogóle informacje dotyczące osoby zaczęły napływać.
Otwarty klient to udana przepowiednia! Rozkładam Tarota który od razu pokazuje sporo i na temat, a mnie ukierunkowuje idealnie co mam poza nim jeszcze usłyszeć, zobaczyć. Przepływ informacji jest wtedy niechaotyczny, spokojny, trafny. Mogę już wtedy wyłącznie patrzeć na swojego klienta a odpowiedzi, podpowiedzi same się pojawiają.
Bądźcie więc kochani otwarci na wasze wróżki, bo wtedy nie tracimy czasu na przedarcie się i złapanie kontaktu z wielkim zbiorem informacji z którego otrzymujemy tylko te, które was dotyczą.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...