Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 3 lipca 2013

Wszystko jest energią

 
Energia jest wszędzie wokół nas i my sami jesteśmy energią. Wszystko jest energią – powiedział Einstein i ezoterycy już dawno o tym też wiedzą. To, co najbliżej nas, tu na tej ziemi, żywe i nieożywione ma swoje wibracje. Przedmioty martwe mają pamięć zapisaną w energii.
Każda myśl, każde słowo, każdy czyn to energie płynące do wszechświata, a kosmos to najczystsza energia. Logicznie zatem myśląc, nasze życie, jego jakość zależy od energii tych z zewnątrz i tych z wewnątrz nas.
Ważna jest równowaga energetyczna, ponieważ nadmierne nagromadzenie nawet tej dobrej energii w jednym miejscu, zabiera przestrzeń dla energii z innych planów, nie rozwodząc się o niszczących złych energiach i martwych które zatrzymują nasz rozwój. Uważajmy zatem na to; co myślimy, co mówimy, co czynimy. Uważajmy bardzo na złe emocje, bo emocje, uczucia wszelkie mają szczególną moc energetyczną. Dbajmy, aby wprowadzać dobre wibracje do miejsc w których najwięcej przebywamy
– patrz http://wiedzma-gabriela.blogspot.co.uk/2013/03/piekno.html
i o właściwy przepływ energii.
Unikajmy ludzi wnoszących zło, dołujących, emocjonalnych oszołomów i wampirów energetycznych. Nie traćmy naszej energii na rzeczy zbędne i złe. Jeśli poczujemy się, jakby życie z nas uciekło, idźmy natychmiast objąć czule jakiś wielki dąb, jeśli nie znacie technik generowania dobrej energii z kosmosu, a jeśli znacie, i tak warto czasami doładować się od dębu, potężnego dawcy wspanialej energii i nie zapominajmy podziękować. Energetyzujmy się pozytywnym myśleniem, a przy okazji załatwimy sobie dobre rzeczy. Przesyłajmy dobrą energię innym, nie żałujmy, bo ona do nas wróci, tak jak wraca zła. Każdy z nas ma zdolności energoterapeutyczne, absolutnie każdy. Nie wierzysz? Nie szkodzi, wystarczy ze będziesz dobrze myślał o innych, głaskał, przytulał. Jeśli kogoś nie lubisz, nie myśl o nim wcale! Uśmiechaj się, bądź życzliwy, ale szczególnie dobry bądź dla siebie – to wszystko energie które dobrze nam robią.
Posyłam cudowną srebrno-złotą z kolorami teczy energię wszystkim czytelnikom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...